Новини

Заклад дошкільної освіти №28 «Квітка Карпат» щиро вітає зі Світлим Христовим Воскресінням! Зичимо міцного здоров’я, сімейного благополуччя та Божої благодаті! Разом до перемоги! 🇺🇦 💙 💛
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З 10 по 14 квітня у ЗДО 28 “Квітка Карпат” відбувся Тиждень безпеки дитини.
Саме через ігрову форму роботи вихованці вивчають різні правила безпеки, щоб у майбутньому вміти застосувати їх у повсякденному житті. Креативні та творчі вихователі разом із дітками проводили різні пізнавальні заняття.
А на завершення переглянули мультфільми про правила поводження в побуті та на дорозі, та уникання зустрічі з небезпечними предметами!

6 квітня 2023 року до нашого закладу дошкільної освіти  завітала  фасилітатор (тренер) з мінної небезпеки Марія  разом з собачкою Патрончиком і розповіли діткам старших груп про реагування на надзвичайні ситуації.

31.03.2023 р. в дошкільному закладі для колективу було проведено тренінг «Домедична допомога при невідкладних станах».

З ініціативи міського голови та директора департаменту 08.03.2023 року до дітей ЗДО №28 «Квітка Карпат» завітав пес Патрон, який в ігровій формі з малятами пригадав правила дорожнього руху. Вихованці також отримали світловідбиваючі стрічки (флікери), які можна кріпити на руку, ногу, наплічник.

У зв’язку з  припиненням, 01.12.2021 року, електронної реєстрації дітей дошкільного віку на сайті dity.if.ua реєстрація у садочки здійснюється на сайті sadok.bloqly.com

переглянути


Більше інформації