Бюджет участі

Облаштування фізкультурного майданчика у ЗДО №28 “Квітка Карпат”

Головна вимога до облаштування фізкультурного майданчика – виключення дитячого травматизму. Покриття майданчика в незадовільному стані. Тому виникла потреба в модернізації покриття, яке б сприяло фізичному розвитку дитини.

Номер 69

Дошкільні

У нашому дошкільному закладі малята люблять проводити час на фізкультурному майданчику. Але покриття майданчика перебуває в незадовільному стані, і ми вирішили, що необхідна його заміна.
Під час ігор та фізичних вправ діти часто падають, і можуть травмуватися. Нам дуже важливо, щоб кожна хвилина, проведена на майданчику, була безпечною та комфортною для дітей. Ми хочемо створити умови, які сприятимуть їхній безпеці та активності.
Тому ми вирішили здійснити модернізацію покриття майданчика, обираючи нове покриття з високим рівнем амортизації та безпечною поверхнею. Ми впевнені, що заміна покриття фізкультурного майданчика буде важливим кроком у покращенні якості життя наших дітей та забезпечить їм можливість насолоджуватися іграми та фізичними вправами в безпечному середовищі.

Автор проєкту Алла Василишин

Бюджет 498 279 грн.

Адреса вул. Івана Павла II, 26, м. Івано-Франківськ

Як можна проголосувати за обрані ідеї?

Проголосувати на сайті

Зареєструйся, вибирай проєкти зі списку і голосуй за ті ідеї, які, на твою думку, є найпріорітетнішими для покращення міста/ОТГ.
Проголосувати в пунктi пiдтримки

Прийди в пункт голосування. Вибирай проєкти зі списку і голосуй за ті ідеї, які, на твою думку, є найпріорітетнішими для покращення міста/ОТГ.
наш Бюджет участі

Відеоінструкція для голосування

Вхід за допомогою Приватбанку:
Голосування через Монобанк:
Голосування через Банк ПУМБ:
Вхід за допомогою ЕЦП:
Банк Південний: