Дошкільний навчальний заклад №28 “Квітка карпат”

Про заклад

Девіз нашого закладу – «Вершину долає тільки той, хто йде…»
Ця незаперечна істина, яка прийшла до нас із сивої давнини, ніколи не втрачала своєї важливості й актуальності. Ця істина є визначальною у діяльності адміністрації та колективу дошкільного закладу.

Завдання дошкільного закладу полягає у наданні дітям якісної дошкільної освіти, забезпеченні емоційного благополуччя, фізичного, психічного, соціального здоров’я, створенні умов повноцінної пізнавальної активності дитини, що забезпечить її самодостатність та самореалізацію.

Педагогічний колектив втілює у життя державну політику в галузі освіти. Управлінська діяльність адміністрації закладу спрямована на забезпечення гарантованого права громадян на отримання дітьми дошкільної освіти. У закладі є необхідні нормативно-законодавчі акти щодо функціонування та розвитку ДНЗ.

Інформація

Повна назва закладу: Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №28 «Квітка Карпат» Івано-Франківської міської ради.

Адреса: вул. Івана Павла ІІ, 26, м. Івано-Франківськ, 76009.

Телефон: (0342) 78-67-29.

e-mail: kvitka-karpat@ukr.net

Кількість дітей: 387 – всього, 55 – від 2 до 3 років, 332 – від 3 до 6 років.

Кількість груп: 13.

Режим роботи: 7.30-19.30.

Дошкільний заклад діє на основі власного Статуту та Ліцензії. Має свій герб і гімн.

Завідувач закладу:
Василишин Алла Василівна

Девіз закладу:

«Вершину долає тільки той, хто йде…»

Основними напрямками роботи є:

• фізкультурно-оздоровче спрямування
  • формування пізнавальної та пошукової активності малят
  • розвиток творчих здібностей дошкільників
  • соціально-громадянська компетентність малят

Пріоритетним напрямком роботи закладу є формування передумов здорового способу життя. Оскільки піклування про здоров’я дитини, визнання його найбільшою цінністю в освітній системі слугує базисом особистісного зростання дитини-дошкільника. Здоров’я кожного вихованця- єдиний і основний критерій доцільності та ефективності освітнього процесу в дошкільному закладі.

Статус закладу

З 2012 року заклад має статус «Школи сприяння здоров’ю» і включений до Всеукраїнської мережі шкіл сприяння здоров’ю за результатами Всеукраїнського конкурсу.

Робота закладу базується на основних положеннях Концепції «Школи сприяння здоров’ю» та алгоритмі однойменної схеми-моделі.

Для реалізації основних завдань у закладі створене  відповідне розвивальне середовище.

До послуг малят:

• Медичний центр
  • Психолого-педагогічний центр
  • Функціонує плавальний басейн, фітовітальня
  • В кожній віковій групі створені куточки рухової активності

Фізкультурно-оздоровчий центр:

Відповідно до стандартів освіти обладнано фізкультурний зал з достатньою кількістю стандартного і нестандартного обладнання та інвентаря.

Педагоги активно впроваджують у практику роботи інноваційні технології та передовий педагогічний досвід з даної проблеми (М.Єфименка, М.Присяжнюка, Е.Вільчковського, О.Дубогай, І.Рой). Розроблена та реалізовується система роботи з формування передумов здорового способу життя, координація діяльності та управління навчально-виховним процесом здійснюється з позиції якості.

Досвід Г.Скиби, інструктора з фізичної культури, схвалений науково-методичною радою обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та занесений до картотеки передового педагогічного досвіду області.

Наші дітки:

Розважаються

Пізнають

Розуміють

Люблять

Хочете дізнатись більше?

Ми з задоволенням допоможемо Вам. Перейдіть за посиланням натиснувши кнопку, що розміщена нижче та виберіть для себе зручний вид звязку.

Департамент освіти та науки
Івано-Франківської міської ради

Ми у соцмережах

© ДНЗ №28 «Квітка Карпат».
Усі права збережено. Powered by NETEXY.