Відео сторінка

Прийміть привітання з нагоди найвеличнішого свята від педагогічного колективу ЗДО №28 «Квітка Карпат» до Дня Соборності України!
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної, Південної чи Північної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Знову відчинив для малят свої двері наш БАСЕЙН

До Всеукраїнського дня дошкільника щирі вітання з професійним святом, з любов’ю та повагою подарували батьки та вихованці ЗДО №28 “Квітка Карпат”

У закладі для вихованців впродовж 2022-2023 навчального року проводилось багато цікавих заходів, тож давайте пригадаємо, як цікаво та весело це все було!

Вихованці, педагоги, працівники ЗДО № 28 “Квітка Карпат” у ДЕНЬ ВИШИВАНКИ хочуть побажати миру і злагоди у ваших будинках і серцях.
Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною.
Пам’ятайте, що ми – Українці й зможемо все!

Вихованці ЗДО № 28 “Квітка Карпат” щиро дякують своїм матусям!
У цей день хочемо побажати Вам, матусі, справжнього щастя, довгих років життя, міцного здоров’я, розуміння і відданості в сім’ї. Нехай по щоках Ваших ніколи не біжать сльози, а в грудях горить гордість за нас, дітей.
Дякуємо вам!